CrossFit Redoubt Open Competition

5. marca 2016 sa náš box CrossFit Redoubt premenil na dejisko medzinárodnej súťaže CFR OPEN COMPETITION.
Prvotnou myšlienkou bolo urobiť menšiu súťaž pre našich členov CFR a ľudí z blízkeho okolia, ktorí cvičia na amatérskej úrovni. Nakoniec sa z toho vykľula súťaž s medzinárodnou účasťou. V organizovaní tohto podujatia sme ako prví umožnili účasť aj našim juniorom od 15 rokov. Celkom sa súťažilo v 3 kategória: junior, open, master. Zúčastniť sa mohli len atléti, ktorí nesúťažia na veľkých Crossfitových podujatiach. Sme radi, že sme mohli na našom evente vidieť aj skvelé mladé talenty.
Crossfit Redoubt

Mali sme v pláne napísať ako skvele to prebiehalo a dopodrobna rozpisovať emócie. Ale stále by som opakoval tieto slová – SKVELÉ, SUPER, BOMBOVÉ!

Počnúc od vyhlásenia súťaže, cez grafiku, pohotový a usmievavý staff team za naším barom s vedúcou Dáriou, skvelý staff pripravujúci jednotlivé stanovištia pod vedením nášho zverenca Kiriho, nekompromisní rozhodcovia pod vedením vynikajúceho Head judgea Čerma, výborný hudobný doprovod DJ Gallagher, plynulosť celého dňa, zverejňovanie bodového stavu a v neposlednom rade výborné oko našich fotografov. Čo viac by sme si mohli priať. Sme nesmierne hrdí na všetky výkony. Či už výkony atlétov, ktorý ukázali svoju bojovnosť, silu, vytrvalosť, alebo výkon nášho celého teamu ktorý stojí za úspechom tejto súťaže.
Crossfit Redoubt

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať všetkým atlétom ktorí sa zúčastnili v takom hojnom počte a že boli super disciplinovaní. Samozrejme veľká vďaka aj povzbudzujúcim divákom a rodinným príslušníkom, ktorí perfektne fandili a morálne podporovali svojich atlétov. Ďakujem celému organizačnému teamu za úplne najlepšiu prácu a za pomoc. V neposlednom rade ďakujeme hlavnému partnerovi nášho CrossFit Redoubt boxu Forward-Fitness Slovakia za podporu a dodanie náradia, firme Kompava za darčekové tašky pre všetkých zúčastnených atlétov, samozrejme na našej akcií nemohli chýbať obľúbené NOCCO drinky s BCAA a kofeínom, ktoré držali našich judgeov nabytých a pohotových aby zachytili každé zaváhanie súťažiaceho atléta. Veď práve dobrý Head Judge a jeho rozhodcovský team robí súťaž kvalitnou!

Všetkým ešte raz srdečne ďakujem a teším sa na vás na CFR summer challenge v auguste! ;)
Michal